Vážení Hosté,

z důvodu konání soukromé akce bude restaurace v sobotu 8.6. po celý den uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

FIREMNÍ AKCE

PROSTORY RESTAURACE A SALONKU JSOU IDEÁLNÍ PRO POŘÁDÁNÍ FIREMNÍCH AKCÍ A VEČÍRKŮ (KONFERENCE, ŠKOLENÍ, PREZENTACE, RODINNÉ OSLAVY, OBCHODNÍ JEDNÁNÍ, PROMOCE,…).

Dle Vašeho přání a představ zajistíme catering včetně doprovodných služeb, výzdoby atd. Firemní školení je možné zpestřit i soukromým varhanním koncertem konaným v chrámu sv. Barbory.

V případě potřeby můžete svoji akci naplánovat i na několik dní. V našem penzionu Barbora jsme schopni ubytovat přes 20 hostů. V případě požadavku na ubytování většího počtu osob jsme schopni zajistit další lůžka v blízkém okolí penzionu Barbora.

Salónek až pro 50 osob je vybaven nejmodernější technikou, dataprojektorem, systémem ozvučení prostoru s centrální obsluhou a CD zařízením, promítacím plátnem s možností projekce z PC, internetovým připojením (Wi-Fi), flipchartem. Další IT technika je zajišťována po dohodě. Kapacita salónku viz banketní mapa.

  • Pronájem salónku je 300,-/1 hodina
  • Pronájem salónku s IT technikou je 2000,-/den
  • Při dlouhodobém pronájmu poskytujeme výrazné slevy. Ceny jsou včetně DPH.

Pořádané akce je možné doplnit o například „školu vaření“, během níž se zábavnou formou seznámíte s praktickou přípravou pokrmů, s typickými surovinami, ale i s filozofií příslušné gastronomie. Hostům je možné též nabídnout ukázku přípravy gastronomicky zajímavých jídel, jako je například příprava sushi.

DENNÍ MENU